ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fjalori Elektronik Shpjegues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Veddat
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 901
Age : 27
Location : N'PC
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Fjalori Elektronik Shpjegues   Wed Feb 06, 2008 11:41 pmFjalori elektronik shpjegues (FESh) ėshtė njėra pjesė e projektit mbarėkombėtar tė Qendrės pėr Edukim dhe Pėrparim, “Gjuha shqipe dhe kompjuteri”, i cili mund tė shkarkohet nga kėtu. Pėrdorimi i kėtij fjalori do tė ndihmojė shqipshkruesit nė hartimin e teksteve tė ndryshme, duke kursyer kohėn e tyre dhe duke rritur njėkohėsisht cilėsinė e shkrimit.

Shkarko...

_________________
exTrem'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.qmf-force.tk
 
Fjalori Elektronik Shpjegues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
QMF-Force.tk :: Te Ndrysheme ! :: Rreth Shkolles :: Gjuhė Shqipe-
Kėrce tek: